ЦЕНТР АКТИВНОСТІ ГРОМАДЯН

 ШАНОВНІ  МЕШКАНЦІ ІЛЛІНЕЦЬКОЇ  ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ  ГРОМАДИ!

Центр активності громадян м.Іллінці пропонує свої послуги з організації та проведення заходів у приміщенні Іллінецької міської мультимедійної  бібліотеки

Центр - публічний простір, що належить кожному для народження і формування ідей та наступних партнерств для креативних галузей.

Ми відкриті для громадських організацій, ініціативних груп, молодіжних рад та усіх активних громадян.

Якщо у Вас є бажання та ідея аби провести свій захід у затишному просторі з сучасними інформаційними технологіями, пропонуємо Вам відповісти на кілька питань за посиланням: Анкета

Якщо на цей час простір вільний - захід з'явиться у календарі подій "Центру активності громадян Іллінецької ТГ". 

Усі заходи, що проводяться  у Центрі Ви можете знайти у Відкритому календарі за посиланням: Вільний календар подій

Ми будемо раді Вашій участі у заходах!

Творіть та будьте активні!

19 вересня стартував кіномистецький тур «Кіно заради Перемоги!».

За підтримки Державного агентства з питань кіно, Центр активності громадян Іллінецької міської мультимедійної бібліотеки запрошує іллінчан, військових, дітей військових та ВПО на перегляд мультиків та фільмів.

Слідкуйте за нашими афішами! 

https://www.facebook.com/groups/591835118785202

Запрошуємо   насолодитися переглядом Українським кіно!

Проєкт «Кіно заради перемоги!» реалізується за ініціативи Офісу Президента України, Державного агентства України з питань кіно, Асоціації «Дивись українське!» та за підтримки фонду «МХП-Громаді», за сприяння Компанія "Вавілон", ГО «УкрКіноФест», ГО «Спілка підприємців теле- та кіноіндустрії», окремих підрозділів ЗСУ та Національної гвардії України у взаємодії з ОВА та Національною поліцією України.

  

29 серпня 2022 року, для жителів громади, відбулася чергова творча зустріч, а саме: майстер-клас на якому тимчасово переміщена Надія Архіпчук з м.Харків познайомила присутніх з технікою вовняного живопису та навчила створювати картини з вовни. Протягом двох годин в Центрі активності громадян, учасники заходу виготовляли свій авторський шедевр, який в подальшому буде виставлений на продаж під час аукціону. «Мальовані вовною» картини вийшли теплі, м’які і дуже яскраві. Вони вразили присутніх майстер-класу своєю ніжністю і природністю, до них так і хочеться доторкнутись. Відчувається, що від виробів надходить якась особлива енергетика. Кожна картина вийшла унікальною.

  

Організатори та учасники заходу безмежно вдячні пані Надії за цікавий захід, що запам’ятався приємними хвилинами спілкування, гарним настроєм та відкрив нові ідеї для творчості.

23 серпня у Центр активності громадян Іллінецької ТГ, з нагоди відзначення 31-ої річниці незалежності України відбулося живе спілкування у форматі відкритої сторінки сьогодення під назвою «Прямуємо РАЗОМ!»

Участь  заході взяли волонтери громадської організації «Спілка учасників АТО та ветеранів інших бойових дій», молодь, внутрішньо переміщені особи, освітяни та представники закладів культури. Також участь у заході, у режимі онлайн, взяла регіональний координатор програми EGAP Дар’я Радзіховська.

Учасники заходу говорили про виклики сьогодення, про події, які змінили наше життя назавжди. Слухали історії діяльності волонтерського руху та відверті розповіді внутрішньо переміщених осіб, які з початком повномасштабного вторгнення рф на територію нашої держави змушені були докорінно змінити своє життя. Присутні переглянули документальний фільм «Історія однієї вулиці «Бекетівські» місця», про те як місто-Герой Харків невпинно бореться за свою свободу. Загалом зустріч пройшла у теплій дружній атмосфері та було обговорено теми наступних зустрічей.


11 серпня 2022 р. в Центрі активності громадян міста відбулося відкрите обговорення за участі психологів. Як правильно відслідковувати свої емоції? Що таке емоційна прихильність, прив'язаність ?

Про це  спілкувалися та обговорювали під час тренінгу "Родинні відносини та стресостійкість".

Вправи, які сьогодні проводили з молоддю:"Довіряю тобі. А ти?", "Почуй мене!", "Приємні моменти життя".


3 серпня в Центрі активності громадян відбулася акція : Подаруй "СЕРЦЕ" воїну! на підтримку захисникам України .

Майстер-клас з виготовлення патріотичного брелка з фетру провели ініціатори акції - волонтери "Спілки воїнів АТО"

Протягом шести годин робочого дня учасники акції робити власноруч оригінальні брелки в блакитно-жовтих та червоно-чорних кольорах. Прикраса символізує любов до нашої Батьківщини, віру в ПЕРЕМОГУ та краще майбутнє.

Учасники заходу мали можливість написати вітальну листівку для підняття бойового духу нашим захисникам та захисницям.

З нагоди Дня Української Державності 28 липня в Центрі активності Іллінецької міської ТГ відбувся круглий стіл: "Українська державність: від витоків до сьогодення" .

В його роботі взяли участь спікери: Олександр Масненький - юрист, правознавець, правозахисник, Інна Чабан - філологиня, вчителька української мови Іллінецького навчально виховного комплексу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів-гімназія №2, Олександра Попик - волонтерка громадської організації «Спілка учасників АТО та ветеранів інших бойових дій».

Шквал емоцій та оплесків викликав виступ випускниці Іллінецького навчально виховного комплексу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів-гімназія №2 Анастасії Сірук з власними віршами.

Під час круглого столу висвітлено основні етапи українського державотворення, державні символи, розвиток української мови, як одного із ключових чинників державотворення та роль і місце молоді в сучасних процесах державотворення.

 26 липня в Центрі активності громадян відбувся урок української мови та літератури.

Чабан Інна Василівна та учениці Іллінецькиого НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - гімназія №2"  Ткач Данеліна та Петренко Мар'яна розповідали про числівники. Присутні  вчилися правильно відповідати на питання "Котра година?", вживати в повсякденному спілкуванні правильні форми числівників і узгоджувати їх з іменниками.Також дивилися цікаве відео Олександра Авраменка, де відомий учитель проаналізував свої ж помилки (як і кожен з нас у звичайному житті). Із захопленням переглянули підбірку сучасних українських мультиків.

Чи можна вивчити українську мову за кілька уроків? Ні. Чи можна навчитися любити рідну мову, пишатися історією, зачитуватися літературою, доторкнутися до мистецтва? Так!

Щотижневі уроки в бібліотеці не просто пізнавальні чи інформативні. Це процес осмислення правил через історичні факти, реалії війни, вічне мистецтво.

Від Тараса Шевченка до  Михайля Семенка, від футуристів двадцятого століття до Романа Ратушного, від одинадцятикласників гімназії №2 до вільної україномовної держави.

21 липня не було правил, винятків чи завдань. Був фільм про справжніх патріотів української війни. Була відеолекція про найвпливовішого поета, на думку каналу "Культуртригер". Була розмова про лідерів нації тоді і сьогодні.


Сьогодні, 19 липня, знову відбувся експрес-урок, де викладач української мови і літератури - Чабан Інна Василівна, та її випускниця Анастасія Сірук  розповідали цікаву інформацію про життя Тараса Шевченка, а також на прикладі відомого українського шоу та реклами на білбордах показали помилки, які українці роблять найчастіше.

16 липня, Центр активності громадян… Як опанувати свою тривожність та паніку у разі критичних ситуацій та підвищити власну стресостійкість? Про це йшлося під час відкритого обговорення за участі психологів: Дубінського Олександра та Купрій Інни. Організаторами зустрічі виступили волонтери спілки учасників АТО.

Психологиння Інна Іванівна розказала що таке тривожність і як вона виникає та як можна «домовитися» зі своєю тривожністю. Під час зустрічі психологи порадили кілька вправ, які допоможуть подолати тривожність та невизначеність.


14 липня. Урок з вдосконалення рідної мови...

... Учися, дитино, бо вчитися треба,

Шукай сонця правди, хай розум не спить,

Чого научишся, вода не забере,

Не візьме розбійник, вогонь не спалить!

Володимир Масляк


12 липня. На базі Центру активності урок з вдосконалення української мови пройшов пізнавально, панувала особлива атмосфера. Присутні познайомилися із роботами українського художника Марчука Івана Степановича у стилі, який він винайшов сам - "пльонтанізм". Роботи його дійсно неймовірні та захоплюючі. Слухали українське! Відео-роботу групи "Біла Вежа" - "Виростеш ти, сину", яка вдихнула друге життя в вірш видатного українського поета Василя Симоненка перетворивши його в чудову патріотичну баладу. Без культури не існує мови, тому на уроці все пов'язано в балансі та гармонії.

12 липня в Центрі активності громадян відбулася спільна зустріч представників Молодіжної ради Іллінецької міської ТГ та волонтерів спілки учасників АТО розглянуто питання  подальшої співпраці та обговорено ряд  проєктів.


8 липня Молодіжна рада Іллінецької міської ТГ  огранізувала засідання напередодні  проведення квесту по місту. А також провели обговорення на тему:

"Стресостійкість та як побороти тривожність";

Показ фільмів на підтримку ЗСУ ;

І розголошення інформації про проведення уроків української мови.


 5 липня в Центрі активності громадян розпочато проведення уроків з вдосконалення української мови.  І воно того варте!!! Учителька-волонтерка пані Інна (яка сама ж попросила звертатись до неї під час знайомства) зуміла побудувати перший урок так, що по його завершенню не хотілося розходитись, розмова продовжувалась в коридорі та біля вхідних дверей. Викладачка висловлює свою думку, вміло поєднуючи її з цікавими історичними фактами, процесом державотворення України, сучасним життям, переплітає афоризмами, висловами відомих людей, сленгом сучасної молоді та чудовою українською музикою.29 червня відбулося засідання членів Молодіжної ради Іллінецької міської територіальної громади, де розглянули теми:

- проведення благодійного вечора;

- організація перегляду фільму;

- організація відкритого обговорення (психологічного тренінгу)


Під час чергового засідання, 23 червня,  Молодіжної ради Іллінецької міської ТГ прийнято наступні проєкти подій:

- проведення відкритого обговорення на тему: "Стресостійкість та як побороти тривожність"

Та затверджено проведення наступних подій:

- показ фільму "Заборонений" (на міському пляжу) мета якого - збір коштів на ЗСУ;

- проведення квесту та благодійного вечора спільно з волонтерами спілки АТО.

22 червня у Центр активності громадян Іллінецької ТГ відбулася культурно-мистецька акція «Поезія незламних» - новий культурно-мистецький проект заслуженого працівника культури України, директора комунального закладу «Центр культури, мистецтва та естетичного виховання» міської ради Миколи Романова.

Проект базувався на кращій поезії сучасних українських поетів, на тему російсько-української війни, а також поезії місцевих авторів Ніни Метельської, Людмили Левченко, Миколи Романова.

Ця глибоко-патріотична акції об'єднала усіх, хто завітав у цей день до залу.

Натхненне слово лунало з уст Інни Краснянської, Ольги Качур, Віти Гребенюк, Олександра Міщука, Надії Суржок, Альони Орендочки, Владислава Масленко, Оксани Вергелес, Кіри Капустіної, Давида Легченка, Ярослава Гончарова.

Усіх читачів до глибини душі вразив своїм читанням вірша «Випадок у шпиталі» Ярослав Гончаров, який приїхав з Хмельницького та приєднався до мистецької імпрези.

Слово і музика, поєднані з глибоким змістом трагедії українського народу, не полишали слухачів, а навпаки об'єднали усіх навколо поезії.

Щирі слова вдячності організатору та учасникам культурно-мистецької акції «Поезія незламних» висловила заступник міського голови Людмила Трохимець, а оплески глядачів і сльози на їхніх очах були тому яскравим підтвердженням.

«У нас немає страху, ми відчуваємо лють за кожну вбиту дитину, за кожну понівечену долю, за кожне спалене місто, за зруйновану мрію. І це дає нам силу творити, творчо і натхненно задля перемоги!», - сказав Микола Романов.

Завершився захід піснею «Нам є що захищати» у виконанні концертної групи народного аматорського хору «Вінок Поділля» ім. В. Іжевського та Державним Гімном України, до виконання якого приєдналися усі присутні.

21 червня в Центрі активності громадян відбулося відкрите засідання Молодіжної ради Іллінецької міської ТГ. Під час чергової зустрічі ухвалено ряд організаційних питань щодо проведення 02 липня 2022 року благодійного вечора "Разом - ми сила!"

16 червня в Центрі активності громадян відбулося чергове засідання Молодіжної ради. Сьогодні працювали над реалізацією однієї з ідей, як  організаційно провести квест до  Дня молоді в Іллінецькій міській ТГ.

15 червня у  Центрі активності громадян відбулася презентація книги – «Під покровом Шабельні» авторів Галини Бухти та Володимира Іжевського. Це видання про історію села Шабельня, яке є землею Героїв, козацтва, справжніх патріотів, нескорених борців за волю українського народу та України. Ілюстрована книга рідкісними світлинами, що дозволяють детально дізнатися історію села та надихнутися історіями справжніх патріотів.

Серед гостей, запрошених на презентацію книги, й Іллінецький міський голова Володимир Ящук. Міський голова подякував авторам за їхню кропітку працю, за книгу, на сторінках якої вони написали історію малої батьківщини. Адже так важливо знати свою історію, своє коріння.

Автори книги, під час презентації, розповіли присутнім шлях задуму та створення книги, поділилися цікавими родинними фактами, на завершення зустрічі провели автограф-сесію.

Творча зустріч вдало перепліталася з народними та сучасними піснями у виконанні народного хорового колективу «Дашівські передзвони», дуету Галини Лисогори та Петра Орендочки, жіночого тріо у складі Ольги Долгової, Олени Долгової і Оксани Тихонюк та співачки Ольги Акулової. Презентація пройшла у теплій, дружній та творчій атмосфері.

1 червня 2021 року Верховна Рада України затвердила ще одну пам'ятну дату - ухвалила Постанову "Про вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України". Постанова передбачає щорічно, 4 червня на державному рівні вшановувати пам'ять дітей, які загинули внаслідок російської агресії на території Донецької, Луганської та інших областей із 2014 року.

2 червня...   99 день повномаштабного вторгнення російської федерації на територію України, йде критична фаза війни, щодня гинуть наші Захисники, мирні жителі, ДІТИ України ...

Іллінецька міська мультимедійна бібліотека ініціювала та провела тиху акцію "Пам'ятаємо безневинних янголят". Присутні учасники заходу, учні місцевих шкіл, виготовили паперові янголи та розмістили їх в приміщенні головної бібліотеки міста.

Мета тихої акції - звернення уваги всіх жителів громади, щоб пам'ятали, яку високу ціну ми платимо за нашу свободу, волю та незалежність.

В день Вознесіння Господнього ми просимо допомогти та захисту для кожної родини. Бережи нас Боже!

З вірою до ПЕРЕМОГИ!!!

До 1 червня в Іллінецькій міській мультимедійні бібліотеці діятиме виставка «Іспанські діти – на підтримку України», де представлено яскраві малюнки 🎨 маленьких іспанців.

На своїх малюнках іспанські діти показали, якою вони бачать війну в Україні, закликають до миру і висловлюють свою щиру підтримку українцям 💙💛.

Діти 👧👦 проти війни і їхні бажання мають обов’язково здійснитися!!!

Перемога скоро! 

Протягом двох днів,  17-18 травня, в Центр активності громадян Іллінецької ТГ у рамках акції  "Підтримай Героя - подаруй вишиваний оберіг" знані майстрині, любительки вишивання та ті, хто лише опановує це мистецтво, вишивали обереги для захисників та захисниць України, жителів нашої громади. Працювали й поважні пані, і зовсім юні вишивальниці. Хто не мав можливості прийти до Центру активності, вишивав вдома. Виявив бажання долучитися до цієї гарної справи юнак  з Харкова, якого звуть Святослав. Через війну він був змушений залишити рідне місто і на даний час живе та навчається в Іллінцях. Працював хлопець старанно і сумлінно, нічим не поступаючись дівчатам. Загалом було створено понад  п’ятдесят вишиваних оберегів. Кожен з учасників акції вишивав подумки бажаючи перемоги та захисту нашим воїнам.

Організували захід активні, невгамовні, творчі працівниці Іллінецької міської мультимедійної бібліотеки. Вишиті обереги волонтери передадуть нашим воїнам на передову. Учасники акції твердо вірять, що їх вироби стануть справжніми оберегами для мужніх хлопців та дівчат, котрі боронять Українську землю від ворога.

Віримо - Перемога буде за нами! Все буде Україна!

Психологи закладів освіти Іллінецької міської територіальної громади, комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування» міської ради та психологи-волонтери взяли участь у семінарі-тренінгу «Перша психологічна допомога та психологічні інтервенції в умовах надзвичайних ситуацій», який провели спеціалісти міжнародної медичної гуманітарної організації «Лікарі без кордонів». 12 травня навчання проходило у Центрі активності громадян.

Фахівці розповіли про кроки  психологічної допомоги та техніки стабілізації станів людей в умовах екстрених ситуацій, як побороти стрес і травму, адже, у період воєнного стану,  надзвичайно важливим є надання психологічної допомоги людям, які стали жертвами війни або отримали психологічні травми від побаченого і пережитого.

Всі учасники семінару відзначили, що він пройшов творчо, активно, цікаво та натхненно для кожного з них.

09 травня в Центрі активності громадян відбувся перегляд та обговорення документального фільму «Хто ми? Психоаналіз українців» – це колективний сеанс психотерапії у формі кіно, за час перегляду якого ми згадати, що сталося з нами - УКРАЇНЦЯМИ і намагалися розібратися як це на нас вплинуло. Сьогодні рашисти руйнують наші бібліотеки, музеї, архіви, спалюють книги, підручники - знову стирають наше минуле, щоб ми знову не мали доказів нашої національної ідентичності! То настав час нарешті зробимо висновки і почати вчити свою історію!

14 квітня, у Центрі активності громадян відбувся майстер-клас «Воскрес Христос - Воскресне Україна!» з розпису писанки-оберега для захисників та захисниць України.

Десятки дорослих та дітей завітали на майстер-клас аби долучитися до такої гарної справи та створити своєрідний захисний амулет для наших воїнів.

Майстриня з писанкарства Галина Кулієва розповіла учасникам  заходу про традиції українського писанкарства, про те яких обрядів дотримувалися наші предки, і які збереглися донині, коли варто починати розписувати писанки та, що означають символи на них.

Надзвичайно тепла та душевна атмосфера панувала у Центрі. Кожен вкладав частинку свого тепла і душі створюючи писанку-оберіг для воїнів, які стали на захист рідної землі, за мирне майбутнє для наших дітей.

Центр активності громадян у Іллінецькій громаді працює задля перемоги без вихідних. До війни там навчалися цифрової грамотності, а зараз плетуть маскувальні сітки та вишивають герби. Від початку війни двері центру відкриті – і тут надзвичайно людно. Волонтери, майстрині, активісти, діти – всі згуртовано працюють та підтримують одне одного. Зараз як ніколи важливо бути згуртованими та єдиними. Адже згуртованість громади – це важливий пазлу для єдності країни.

З перших днів війни наш Центр активності громадян не закриває свої двері, кожного дня працюємо задля Перемоги. Працівники Іллінецької мультимедійної бібліотеки, користувачі бібліотеки, діти, волонтери, небайдужі жителі міста та громади, всі об'єднані бажанням допомогти. У нас завжди людно! Спочатку у Центрі активності громадян плели маскувальні сітки, шили однопалі робочі рукавиці. Пізніше з'явилася ідея вишивати нашивки у формі Державного Герба України для наших воїнів.


До Дня вшанування Героїв Небесної Сотні відбулося засідання військово-патріотичного гуртка «Мозаїка рідного краю» (керівник Пинчук Людмила Юріївна), рою, «Відчайдухи» гри  «Сокіл»  («Джура») Іллінецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, під назвою  «Янголи, що вчать нас жити...». Учні переглядали пам'ятні відео та декламували вірші, присвячені героям, укладали лепбук  «Герої не вмирають …», а також спробували розібратись в одвічному питанні для українців «Хто такий патріот?», дивлячись крізь призму сучасних подій. Символічним стало написання слів вдячності загиблим героям на «свічках пам'яті». Закінчився захід хвилиною мовчання та знайшов своє продовження у загальношкільному марафоні  «Ми за мир».

22 лютого в Центрі активності громадян відбулася патріотична година «Небесна Сотня - в пам’яті назавжди» з учасниками подій на Майдані. Нашими почесними гостями були: Лукашенко Світлана Тарасівна, сім’я Осовських – Лариса Олександрівна і Олександр Дмитрович.

Атмосферно і сильно лунали розповіді свідків Майдану, вірші учасників, змушуючи здригатися кожне серце. Захід залишив пекучий слід в душі кожного присутнього, змусив знову пережити події Революції Гідності, зануритися у буття Майдану і поглянути в очі тим, хто своєю волею, а інколи ціною власного життя допомагав свободі запанувати на рідній Батьківщині.

Центр - успішний майданчик для навчання і саморозвитку  жителів громади незалежно від віку та сфери діяльності.

18 лютого з робочим візитом в Іллінецьку міську територіальну громаду завітали координатор з цифровізації регіонів Сергій Гунько, координаторка з навчання Вероніка Чечоткіна, координаторка з комунікацій Катерина Чубук, регіональна координаторка Дар'я Радзіховська  швейцарсько-української Програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (Програма EGAP). Вони побували у Центрі активності громадян, який було облаштовано та  відкрито завдяки підтримці Програми EGAP. Сергій Гунько поцікавився як використовується цей простір жителями громади,  висловив високу оцінку проведеній роботі щодо реалізації даного проєкту, обговорив з міським головою Володимиром Ящуком та його заступниками  плани  на 2022 рік.

Варто зауважити, що Іллінецька громада співпрацює з Програмою EGAP з травня 2020 року, така співпраця передбачає розвиток демократії на основі цифрової трансформації, де кожен громадянин має право на участь у прийнятті рішень щодо подальшого розвитку своєї громади. Як результат такого партнерства у громаді функціонує послуга «Мобільна валіза», розпочав роботу Громадський бюджет, Електронні консультації та чат-бот Іллінецької міської територіальної громади «СВОЇ». А з листопада минулого року - Центр активності громадян, простір для  навчання, спілкування, творчості, зустрічей, подій.  За цей час у центрі відбулось 8 різнопланових заходів, участь у яких взяло 295 осіб  різних вікових груп.

17 лютого на базі Центру активності громадян відбулася онлайн зустріч представників місцевої влади з  заступником голови Вінницької  обласної державної адміністрації  з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Андрієм Кавунцем.

26 січня в Центрі активності громадян відбулося чергове засідання Молодіжної ради Іллінецької міської територіальної громади.

  20 січня 2022 року, з нагоди  103-ї річниці від підписання Акта злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки - Дня Соборності України в Центрі активності громадян Іллінецької міської  ТГ відбувся круглий стіл "В єднанні сила і міць держави".    Учні 10 - Б класу Іллінецької ЗОШ І- ІІІ ступенів №1 разом із класним керівником Кардіналом Сергієм Івановичом взяли активну участь у заході. Старшокласники переглянули цікавий  презентаційний матеріал про цей день в історії України, взяли участь у вікторині «Чи добре ми знаємо такі прості істини?», виконували творче завдання «Ми - це Україна». Під час спілкування бібліотекарі акцентували увагу присутніх  на історичні події, пов'язані з національним державотворенням  а Сергій Іванович провів цікавий екскурс в історію створення держави та сучасність. На завершення зустрічі  присутні  створили Живий ланцюг єднання,  який об'єднуючи усіх нас, надає сили та енергію розвиватись і творити сильну, єдину, соборну Україну!


20 грудня 2021р, у Центрі активності громадян, відбулась зустріч із стратегічного планування його роботи

Проведення такої цікавої зустрічі ініційовано експертом Програми EGAP у Вінницькій області Дар’єю Радзіковською, модераторкою зустрічі виступила Галина Сегеда, голова Координаційної ради громадського простору «Місто змістів» у Вінниці.

Учасники заходу мали змогу висловити свої побажання щодо організації роботи та наповнення Центру змістовними заходами та разом склали приблизний календар подій на наступний рік

27 листопада на базі Центру активності громадян Якубінська Павліна, голова Молодіжної ради та Младіна Софія, член Молодіжної ради проводили мозковий штурм та напрацьовували  ідеї для діяльності  Молодіжної ради

"Чотири простори сучасних бібліотек"

Саме цьому напрацьованому в бібліотечних колах проєкту присвячувався семінар бібліотечних працівників Іллінецької міської мультимедійної бібліотеки, який відбувся на оновленій локації - Центрі активності громадян.

Презентацію "Топ - п'ятірка найдивовижніших бібліотек світу" представила бібліотекар Інтернет центру Ольга Романова. Цікаву інформацію про суть значення проєкту донесла присутнім директор Іллінецької ММБ Наталя Покрищук. Активну участь присутні взяли в тренінгу, під час якого спікери Валентина Дусанюк, Наталія Спірчук, Валентина Швець та Надія Вольська детально представили простори сучасної бібліотеки: навчання, натхнення, зустрічей та подій.

Працівники сільських книгозбірень "моделювали" свої простори, намагалися трансформувати їх відповідно до сучасних викликів та потреб.

Цікаво пройшла і робота у фокус-групах під час творчого завдання "Бібліотека майбутнього народжується сьогодні", де учасники проявили свою творчу фантазію та креативність.

Завершився семінар дружнім чаюванням, під час якого присутні висловили свої побажання та плани на майбутнє.

26.11.2021 р.

Довгоочікувана подія відбулася - урочисто відкрито  Центр активності громадян!

Облаштований відповідно до останніх вимог сучасною технікою, мобільними меблями, оригінальними дизайнерськими рішеннями,  завдяки реалізації програми "Електронне урядування  задля підзвітності  влади та участі громади" (EGAP) , що реалізується  за фінансової підтримки  Уряду Швейцарської Конфедерації через  Швейцарську агенцію з розвитку і співробітництва в Україні (SDC)  та місцевої громади.

За представництва Кавунця Андрія, громадського діяча, голови ГО "Ресурсно-інформаційний центр "Громади Вінниччини", радника голови ОДА; Дарії Радзіковської, регіонального експерта  Програми програми EGAP у Вінницькій області, очільників громади,  представників влади, працівників культури, молодіжної ради та активних громадян  відбулося урочисте перерізання стрічки.

Отож, новий, сучасний простір для зустрічей, креативних ідей та подій чекає на всіх бажаючих жителів нашої громади!

Працівники бібліотеки висловлюють щиру подяку всім, хто долучився до створення сучасного Центру  активності громадян.

24.11.2021 р.

Найближчим часом у громаді запрацює Центр активності громадян

Центр активності громадян Іллінецької ТГ

Немає коментарів:

Дописати коментар