ЦЕНТР АКТИВНОСТІ ГРОМАДЯН

 ШАНОВНІ  МЕШКАНЦІ ІЛЛІНЕЦЬКОЇ  ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ  ГРОМАДИ!

Центр активності громадян м.Іллінці пропонує свої послуги з організації та проведення заходів у приміщенні Іллінецької міської мультимедійної  бібліотеки

Центр - публічний простір, що належить кожному для народження і формування ідей та наступних партнерств для креативних галузей.

Ми відкриті для громадських організацій, ініціативних груп, молодіжних рад та усіх активних громадян.

Якщо у Вас є бажання та ідея аби провести свій захід у затишному просторі з сучасними інформаційними технологіями, пропонуємо Вам відповісти на кілька питань за посиланням: Анкета

Якщо на цей час простір вільний - захід з'явиться у календарі подій "Центру активності громадян Іллінецької ТГ". 

Усі заходи, що проводяться  у Центрі Ви можете знайти у Відкритому календарі за посиланням: Вільний календар подій

Ми будемо раді Вашій участі у заходах!

Творіть та будьте активні!


20 грудня, у Центрі активності громадян, відбулась зустріч із стратегічного планування його роботи

Проведення такої цікавої зустрічі ініційовано експертом Програми EGAP у Вінницькій області Дар’єю Радзіковською, модераторкою зустрічі виступила Галина Сегеда, голова Координаційної ради громадського простору «Місто змістів» у Вінниці.

Учасники заходу мали змогу висловити свої побажання щодо організації роботи та наповнення Центру змістовними заходами та разом склали приблизний календар подій на наступний рік

27 листопада на базі Центру активності громадян Якубінська Павліна, голова Молодіжної ради та Младіна Софія, член Молодіжної ради проводили мозковий штурм та напрацьовували  ідеї для діяльності  Молодіжної ради

"Чотири простори сучасних бібліотек"

Саме цьому напрацьованому в бібліотечних колах проєкту присвячувався семінар бібліотечних працівників Іллінецької міської мультимедійної бібліотеки, який відбувся на оновленій локації - Центрі активності громадян.

Презентацію "Топ - п'ятірка найдивовижніших бібліотек світу" представила бібліотекар Інтернет центру Ольга Романова. Цікаву інформацію про суть значення проєкту донесла присутнім директор Іллінецької ММБ Наталя Покрищук. Активну участь присутні взяли в тренінгу, під час якого спікери Валентина Дусанюк, Наталія Спірчук, Валентина Швець та Надія Вольська детально представили простори сучасної бібліотеки: навчання, натхнення, зустрічей та подій.

Працівники сільських книгозбірень "моделювали" свої простори, намагалися трансформувати їх відповідно до сучасних викликів та потреб.

Цікаво пройшла і робота у фокус-групах під час творчого завдання "Бібліотека майбутнього народжується сьогодні", де учасники проявили свою творчу фантазію та креативність.

Завершився семінар дружнім чаюванням, під час якого присутні висловили свої побажання та плани на майбутнє.

26.11.2021 р.

Довгоочікувана подія відбулася - урочисто відкрито  Центр активності громадян!

Облаштований відповідно до останніх вимог сучасною технікою, мобільними меблями, оригінальними дизайнерськими рішеннями,  завдяки реалізації програми "Електронне урядування  задля підзвітності  влади та участі громади" (EGAP) , що реалізується  за фінансової підтримки  Уряду Швейцарської Конфедерації через  Швейцарську агенцію з розвитку і співробітництва в Україні (SDC)  та місцевої громади.

За представництва Кавунця Андрія, громадського діяча, голови ГО "Ресурсно-інформаційний центр "Громади Вінниччини", радника голови ОДА; Дарії Радзіковської, регіонального експерта  Програми програми EGAP у Вінницькій області, очільників громади,  представників влади, працівників культури, молодіжної ради та активних громадян  відбулося урочисте перерізання стрічки.

Отож, новий, сучасний простір для зустрічей, креативних ідей та подій чекає на всіх бажаючих жителів нашої громади!

Працівники бібліотеки висловлюють щиру подяку всім, хто долучився до створення сучасного Центру  активності громадян.

24.11.2021 р.

Найближчим часом у громаді запрацює Центр активності громадян

Центр активності громадян Іллінецької ТГ

Немає коментарів:

Дописати коментар