Творча скарбниця Ігора РАДЗІХА

 

     Радзіх Ігор Юрійович, народився 7 травня 1941 року в селі Шельпаки  Підволочиського  району  Тернопільської області. В 1957 році  закінчив Новосільську середню школу. В 1958-1963 роках навчався на історичному факультеті Чернівецького Національного університету імені Юрія Федьковича.

1963-1965 роки-служба в Радянській Армії. Отримав Подяку від командуючого армією.

 З 1967 року почалася моя робота на ниві журналістики, спочатку в редакції Барської райгазети «Червоний промінь», а з 1972 року – Іллінецької газети «Трудова  слава» (по 2006 рік). В Іллінцях  був заступником редактора райгазети (в окремий період).

В 1979-1981 роках навчався у Вищій партійній школі при ЦК Компартії України.

Удостоївся журналістської премії «Золоте перо».

Займається творчою працею. Видав до друку брошури «Собор душі нашої», «Світлі тіні», «Свято-Михайлівський Собор У Дашеві», «Борисівська церква-старовинна», книги: «Край козацької вольності», «Козацька честь і слава», «На гостину до Ніщинського», «Життя і люди», «По дорогах історії». Зараз займаюся рукописом майбутньої книги про Росошу  Липовецького району  Вінницької області, де в свій час діяла паперова фабрика.

Удостоєний ордена Мазепи V ступеня, маю три медалі. Член Національної спілки України з 2002 року.

Разом з дружиною Радзіх Ларисою Захарівною, яка закінчила Українську сільгоспакадемію, виховали двох синів- Олександра та Олега. Має сім внуків.                                        

P.S. По висвітленню роботи органів місцевого самоврядування Іллінецька райгазета «Трудова слава» посідала першість серед райгазет області. За цю сферу інформації  відповідав Ігор Радзіх.


Немає коментарів:

Дописати коментар