вівторок, 18 грудня 2012 р.

СЕМІНАР в РДБ


"Бібліотека - центр спілкування та розвитку творчих нахилів читачів дитячого та юнацького віку". Семінар на таку тему відбувся недавно в районній бібліотеці для дітей. Про обдарованих дітей – майбутнє України розповіла присутнім методист ЦБ Ходань В.В. також висвітлила  різноманітні форми  та методи вивчення їх інтересів  та розвиток творчих здібностей.
Завідуюча РДБ Токайчук Т.Г. надала консультацію на тему: «Бібліотека – осередок розвитку здібностей читачів»
Учасники семінару взяли активну участь  в обміні досвідом. Бібліотекар Інтернет-центру ЦБ Покрищук Н.Л. відкрила перед бібліотекарями широкі можливості мережі Інтернет, її вплив на розвиток творчих здібностей дітей та юнацтва, познайомила з цікавими та корисними сайтами по темі семінару. Про роботу з обдарованими користувачами юнацького віку  розповіла бібліотекар ЦБ Дусанюк В.В.  Своїм досвідом по виявленню та розвитку юних талантів наймолодшого віку розповіла бібліотекар РДБ Харченко О.І. Тему : «Сільська бібліотека – осередок виявлення , вивчення та розвитоку читацьких інтересів та творчих нахилів дітей»  висвітлила в своєму виступі бібліотекар Жорнищенської бібліотеки-філії Бондар Н.П.
З цікавими матеріалами на допомогу розвитку творчих нахилів юних читачів познайомила присутніх бібліотекар РДБ Бондар Н.П. під час огляду: «Читаємо. Пізнаємо. Розвиваємось».
Гості семінару – працівники районного центру творчості дітей та юнацтва Сігнаєвська Н. та Гулеватенко Н. ознайомили присутніх з роботою свого закладу та представили виставку  творчих робіт «Чудеса своїми руками». Справжнім дарунком напередодні Нового року став майстер – клас по виготовленню новорічних ялинок в техніці орігамі.
На семінарі панувала напрочуд творча та щедра атмосфера . всі знання та вміння отримані тут, працівники сільських бібліотек втілюватимуть у свою повсякденну роботу.
 
Виставка  творчих робіт

Немає коментарів:

Дописати коментар