пʼятниця, 22 лютого 2013 р.

ЧОЛОВІК - захисник людського роду


         23 лютого День захисника Вітчизни. Це свято символізує любов і шану українців до оборонців і визволителів рідної землі, до тих, хто сьогодні стоїть на варті незалежності держави. Напередодні свята в читальній залі центральної бібліотеки відбулося чергове засідання клубу «Затишок» яке мало назву - «За свободу, за державу».
      Зі  словами вітання до присутніх  звернулася член клубу В.Й.Ігнатенко а також прочитала свій вірш «Відчуття серця» який написала до цієї дати.       Голова районної ради організації ветеранів війни і праці Муренко П.А. ознайомив присутніх з роботою організації  і привітав усіх зі святом.

Л.А.Соловей, Ю.В.Корінкевич розповідали гуморески.
На мелодію воєнної тематики виконували пісні.

Працівниками бібліотеки проведено огляд літератури «Доблесть і героїзм усіх поколінь»
На закінчення зустрічі проведено розважальну програму в якій активну участь взяли чоловіки.


        Шановні наші користувачі чоловічої статі, колектив Іллінецької районної бібліотеки щиро вітає Вас з прийдешнім святом. Бажаємо Вам міцного здоровя, успіхів,  радості і добра. Особливі слова подяки адресуємо  ветеранам війни. Ваш подвиг завжди залишатиметься взірцем патріотизму, мужності й самопожертви. Низький вам уклін, синівська подяка й найкращі побажання здоров’я, довголіття і злагоди.

Запрошуємо переглянути наше відео
 

Немає коментарів:

Дописати коментар