Виховні години, відкриті уроки, екскурсії у світ книги, презентації нових надходжень, відзначення ювілейних дат письменників і поетів України, зустрічі з місцевими літераторами, - ось далеко не повний перелік форм роботи колективу бібліотеки зі студентами - аграріями.
Нещодавно два відкритих уроки було проведено в стінах коледжу для студентів других курсів.Інніціатором цих зустрічей виступає бібліотекар-краєзнавець Ольга Романова, залучаючи до роботи, краєзнавця Ольгу Рудник, гумористку Світлану Бортнюк, відомого в колах журналістики України, члена Спілки письменників поета, прозаїка Євгена Таранюка, викладачів української мови і літератури Антоніну Чабанюк та Валентину Назаренко, заслуженого працівника культури України Миколу Романова.
Микола Романов |
Літературна Іллінеччина має своє особливе коріння, яке виросло на благодатній землі. Цю землю живила хліборобська праця, плекали дужі руки цукроварів, її квітчали барвами вишиваних рушників та смерегдовою красою лісів і гаїв, вливалися в хорал величної пісні , музики минулих і теперішніх поколінь.
Саме тут гартувалося слово великого польського гуманіста Ярослава Івашкевича, українців польської школи Тимка Падури та Северина Гощинського. Ця земля благословенна на труди великого Ніщинського - поета , перекладача, композитора. Іллінеччина зростила відомого українського літератора, громадського діяча Василя Кобця, виколисала Андрія Фаріона, гумориста в традиціях народного сміху, поетесу - Світлану Травневу.
Літературні долі складаються дуже по-різному. Декотрим авторам і нині, як давно колись Максиму Рильському, вдається дебютувати поезією в раннюму віці, а інші виходять в люди в поважному віці.
До таких належить і Микола Купрій, уродженець села Тягун Іллінецького району. Поезія для нього стала вихователькою і порадницею, увійшла в серце і душу. У віршах органічно переплітається інтивна і філосовська лірика. Червоною ниткою в його поезіях звучить мотив права кожної людини на щастя. Присутні в залі мали змогу послухати поезію автора з книг "Музика сивої роси", "Батьківський сад", "Корінь і крона" представлених на книжковій виставці "Джерело натхнення - рідна сторона!"
Приємною відбулась зустріч з Євгеном Таранюком (родом з села Вербівка Іллінецького району), членом Спілки письменників.
Євген Таранюк |
Фото на згадку |
Немає коментарів:
Дописати коментар