середа, 3 червня 2020 р.

Головні події ЧЕРВНЯ

Виставка-ікебана

 Незабаром  Трійця або Зелені святки.
Вам цікаво дізнатися чому татарське зілля назвали татарським, як святкують маївки?  

Трійця - це велике християнське свято. Більше читайте тут:
https://tsn.ua/ukrayina/triycya-2020-roku-koli-svyato-yaki-tradiciyi-ta-molitvi-1556640.html
https://vn.20minut.ua/Vira/triytsya-2020-koli-i-yak-vidznachati-svyato-traditsiyi-ta-istoriya-11065736.html
http://blyzhchedoboga.com.ua/svyata-triytsya/
http://ogo.ua/articles/view/2019-06-15/93528.html
http://library.vnmu.edu.ua/wp-content/uploads/2015/09/Trijtsya-.pdf

     10 червня  Іллінецька міська мультимедійна бібліотека розпочала роботу в карантинному режимі. Роботу бібліотеки організовано відповідно до ст.40 Закону України «Про  забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення»,  Постанови Міністерства охорони здоров’я України №16 від 09 травня 2020 р. «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при здійснені дозволених видів діяльності, які передбачають приймання відвідувачів в офісних приміщеннях, на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)», Постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020р. №392  «Про встановлення  карантину  з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби  COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-COV-2 та етапів послаблення протиепідемічних заходів» та «Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів під час проведення культурно-мистецьких заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СOVID-19)» затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 06.06.2020р. №35 що набирає чинності з 10 червня 2020 року.

   

 11 ЧЕРВНЯ  працівники Іллінецької міської мультимедійної бібліотеки взяли участь в он-лайн презентації АБІС Koha від компанії Biblio Center яка з 2017 року займається впровадженням програми в бібліотеках України. Презентація складалась з двох частин: перша частина - досвід впровадження АБІС Koha, друга - практичне використання електронного каталогу Koha.     16 червня, в звично-незвичному форматі розпочалися  курси підвищення кваліфікації бібліотекарів що обслуговують дітей. Тематика дистанційного навчання на платформі Zoom "Сучасна бібліотека для дітей - платформа для культурного розвитку громади". Дусанюк Валентина та Харченко Олена є активними учасниками навчання. 


І живуть у пам'яті народу
Його вірні дочки і сини.
Ті, що не вернулися з походів
Грізної, великої війни...
       В День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні Іллінецька міська мультимедійна бібліотека презентує книжкову виставку "Схилімо голови у пам'ять..." Книги, представлені на цій виставці, розкриють трагічні сторінки Другої світової війни, розкажуть про справжніх героїв наших відважних земляків, про тих, чиє життя було  обпалене війною...

    Сьогодні 23 червня працівники бібліотеки взяли участь в інтелектуально-просвітницькому проєкті «На перетині культур» Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва, який передбачає проведення онлайн зустрічей і лекцій різної тематики. Переглядали відеолокацію-екскурс «Динаміка розвитку української літератури початку ХХІ століття» від Віктора Крупки, кандидата філологічних наук, доцента кафедри української літератури Вінницького державного педуніверситету ім. М. Коцюбинського, поета, члена Національної спілки письменників України та Національної спілки журналістів України.

      День Конституції - державне свято щорічно відзначається 28 червня на честь ухвалення Конституції незалежної України. Основний Закон Держави Україна був ухвалений у 1996 році на 5-й сесії Верховної Ради України 2-го скликання. 
     До уваги  користувачів Іллінецької міської мультимедійної бібліотеки створена книжкова палітра "Конституція - правовий оберіг держави".
        Щиро вітаємо жителів та гостей нашого міста з Днем Конституції! Ми пишаємося нашою країною і з гордістю відзначаємо це державне свято!

День молоді - свято юності  та позитиву щорічно відзначається в останню неділю червня. Іллінецька міська мультимедійна бібліотека пишається  своїми користувачами  і до свята презентує відео:Немає коментарів:

Дописати коментар