вівторок, 4 жовтня 2022 р.

Серце б'ється! Місто б'ється!

29 вересня, напередодні Всеукраїнського дня бібліотек приймали вітання працівники книгозбірень Іллінецької громади.

Всеукраїнський день бібліотек – це гарна нагоди звернути увагу суспільства до важливої ролі та великої місії бібліотекаря у житті кожного українця, а особливо підростаючого покоління. Адже вони навчають орієнтуватися у потоці інформації, допомагають оволодіти навичками пошуку та використання ресурсів на різних носіях.

Бібліотекарі є помічниками і порадниками на шляху до знань та мудрості.

Аби привітати бібліотекарів та передати щирі вітання з нагоди професійного свята від Іллінецького міського голови Володимира Ящука, до Іллінецької міської мультимедійної бібліотеки (Інформація+Модернізація+Мудрість=Бібліотека), завітала начальник управління культури Іллінецької міської ради Юлія Весна.

Начальник управління культури міської ради подякувала працівникам бібліотечної галузі Іллінеччини за творчу сумлінну працю, за вірність обраній справі, активність та  ініціативність.

 

«Бібліотека – це місце, де зберігається наша духовність, наші культурні та наукові надбання. Тут вони відкриті для використання, надихають на творчість, підказують нові ідеї та підштовхують особистість до розвитку, - наголосила Юлія Весна. - Цьогоріч Всеукраїнскьий день бібліотек ми відзначаємо в умовах воєнного стану. В час коли вся Україна обʼєдналася для боротьби з ворогом, бібліотеки стали справжнім волонтерським центром допомоги нашим воїнам та внутрішньо переміщеним особам, точкою опори і місцем сили для жителів громади та тих, людей, які були змушені залишити свої домівки. Ви організовували різноманітні культурно-освітні заходи, творчі зустрічі, презентації книг, майстер-класи, проводили різноманітні розважальні заходи для дітей та молоді».

Юлія Весна побажала бібліотекарям творчої наснаги, міцного здоровʼя, натхнення, радості, щастя та успіхів.

З нагоди професійного свята, за сумлінну працю, відданість обраній справі, вагомий внесок у розвиток бібліотечної справи, активну участь у культурному житті Іллінецької міської територіальної громади кращих фахівців галузі відзначено грамотами Іллінецької міської ради з врученням памʼятних подарунків.

Директор Іллінецької міської мультимедійної бібліотеки Наталія Покрищук від усіх працівників бібліотечної галузі нашої громади подякувала міській владі за розуміння та підтримку у благородній просвітницькій справі.

Напередодні Всеукраїнського Дня Бібліотек, 29 вересня, в Іллінецькій міській мультимедійній бібліотеці відбувся семінар бібліотечних працівників.

Після тривалої перерви, зумовленої військовим вторгненням рф, у дружньому колі обговорювались питання про роль та місце бібліотек в системі вивчення, вдосконалення та популяризації української мови серед користувачів різних вікових груп.

Чимало цікавих фактів про рідну мову дізналися присутні, переглянули наукового-популярні відеоролики. Змістовні, емоційні консультації підготувати методист Т. Токайчук та бібліотекар Іллінецької міської бібліотеки для дітей О.Харченко.

Плідно попрацювала бібліотечна "кухня" - колеги поділилися "рецептами" проведення вдалих масових заходів мовознавчої тематики.

Присутні успішно "подолали дистанцію" під час мовознавчого марафону: "Нехай же слово золоте, печалиться, сміється та цвіте".

До роботи семінару долучилася начальниця управління культури Іллінецької міської ради Yulia Vesna, яка привітала колег зі святом та нагородила кращих бібліотекарів грамотами та подарунками.

Завершилася тепла, щира зустріч дружнім переглядом  виставки вишиванок "Наша творчість тобі, Іллінці" та виставки старих світлин "Місто крізь призму об'єктиву" в міському будинку культури.


План заходів з відзначення Дня міста ІЛЛІНЦІ

В рамках відзначення Дня міста у фойє Іллінецької міської мультимедійної бібліотеки представлено книжково-ілюстративну виставку "Іллінці: від витоків до сьогодення..." Знати історію свого міста, досліджувати невідомі сторінки - це завжди цікаво та корисно. Обрії рідного краю вам розкриє розділ "З глибини століть". За розділом "Пам'ятаємо"  представлено інформацію про Героїв України, що віддано захищали незалежність та суверенітет держави. З нашим славним містом пов'язане життя та діяльність багатьох видатних діячів літератури. Дехто з них жив і працював тут, інші були проїздом. Але в пам'яті кожного залишилися хвилюючі враження та спогади про Іллінці. Ці спогади знайшли відображення у художніх творах та поезії які представлені в розділі "Їх надихала рідна сторона".


Основне завдання бібліотеки - не тільки навчати користувача цінувати книгу, відчувати в ній щоденну потребу, але й сприяти національно-патріотичному вихованню. 

В рамках відзначення Дня міста, Іллінецька  міська бібліотека для дітей  запрошує юних користувачів до гри "Доброго вечора, ми з України". Патріотична настільна гра, присвячена нашій волелюбній та нескореній Батьківщині. Гра зацікавлює та виховує вольові якості, розвиває прагнення до ПЕРЕМОГИ ! Веселі і дотепні діти, під час гри, відчувають радість від власних перемог та переживають за друзів.


В рамках відзначення Дня міста, на прилеглій території Іллінецької міської мультимедійної бібліотеки відбувся флешмоб "Я Іллінці". Напис викладено незвичайним матеріалом - різнокольорові кришки від пластикових пляшок, дякуємо всім нашим користувачам , хто долучається до їх збору. РАЗОМ ми зробили ДОБРУ справу - зменшили забруднення довкілля, привітали місто та передамо кришки волонтерам м.Вінниці які відправлять їх фірмі, що перероблятиме продукцію. Кошти, які заплатить фірма-переробник будуть надходити волонтерам, які в свою чергу забезпечуватимуть бійців протезами з Вінниці і Вінницької області.

26 вересня в Іллінецькій міській бібліотеці для дітей-філії Іллінецької міської мультимедійної бібліотеки відбулося підведення підсумків та нагородження активних учасників фото-конкурсу "Пернаті. Хвостаті. Лускаті". Працівники книгозбірні висловлюють щиру вдячність всім учасникам, які в цікавому форматі подавали конкурсні роботи. Подяку та призи отримали юні читачі бібліотеки за найоригінальніші розповіді про свого домашнього пухнастого вихованця: Шелестюк Анюта, учениця 5-го класу та Харченко Діана, учениця 2-го класу Ілінецького ліцею №2.

23 вересня  в Хрінівській сільській бібліотеці-філії Іллінецького міської мультимедійної бібліотеки відбувся показ українського фільму "Кирило Кожум'яка".

 Сучасний простір Якубівської сільської бібліотеки-філії Іллінецької міської мультимедійної бібліотеки з 16 вересня проводить сеанси показів мультфільмів та кінофільмів.

19 вересня стартував кіномистецький тур «Кіно заради Перемоги!».

За підтримки Державного агентства з питань кіно, Центр активності громадян Іллінецької міської мультимедійної бібліотеки запрошує іллінчан, військових, дітей військових та ВПО на перегляд мультиків та фільмів.

Слідкуйте за нашими афішами!

Запрошуємо   насолодитися переглядом Українським кіно!

Проєкт «Кіно заради перемоги!» реалізується за ініціативи Офісу Президента України, Державного агентства України з питань кіно, Асоціації «Дивись українське!» та за підтримки фонду «МХП-Громаді», за сприяння Компанія "Вавілон", ГО «УкрКіноФест», ГО «Спілка підприємців теле- та кіноіндустрії», окремих підрозділів ЗСУ та Національної гвардії України у взаємодії з ОВА та Національною поліцією України.

Немає коментарів:

Дописати коментар