четвер, 7 квітня 2022 р.

Усі чекаємо на благу вість! Швидкої перемоги нам усім!

Щира вдячність кожному, хто має добре серце і тверду віру в нашу ПЕРЕМОГУ! Всім хто переступає поріг нашої бібліотеки і запитує: "Дівчата, що сьогодні робимо?" Всім, хто телефонує особисто і пропонує свою ідею, допомогу...

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!!!

14 квітня, у Центрі активності громадян відбувся майстер-клас «Воскрес Христос - Воскресне Україна!» з розпису писанки-оберега для захисників та захисниць України. Десятки дорослих та дітей завітали на майстер-клас аби долучитися до такої гарної справи та створити своєрідний захисний амулет для наших воїнів.


Майстриня з писанкарства Галина Кулієва розповіла учасникам  заходу про традиції українського писанкарства, про те яких обрядів дотримувалися наші предки, і які збереглися донині, коли варто починати розписувати писанки та, що означають символи на них.

Надзвичайно тепла та душевна атмосфера панувала у Центрі. Кожен вкладав частинку свого тепла і душі створюючи писанку-оберіг для воїнів, які стали на захист рідної землі, за мирне майбутнє для наших дітей.

Спочатку у Центрі активності громадян плели маскувальні сітки, шили однопалі робочі рукавиці. Пізніше з'явилася ідея вишивати нашивки у формі Державного Герба України для наших воїнів. Вишивати нашивки – клопіткий процес. Потрібно спочатку намалювати основу -  малесенькі Герби, потім затягнути тканину у п'яльця для вишивання, а тоді вже вишивати. Створюють такі нашивки працівники бібліотеки, діти, люди старшого покоління, усі хто вміє вишивати.

Писанки-обереги, нашивки, солодощі, які приносять до Центру працівники та користувачі бібліотеки вони передають волонтерам, які доставлюють нашим захисникам на передову.

Перемога буде за нами!!!

"Пам'ятаємо... Сумуємо... Читаємо для тих, хто стали зорями..." Під такою назвою протягом місяця проходила виставка-акція Іллінецької міської бібліотеки для дітей Іллінецької міської мультимедійної бібліотеки Іллінецької міської ОТГ

Щоденно жителі України твердо вірять в НАШУ ПЕРЕМОГУ! Щоранку ми просипаємося з вдячністю Збройним Силам України, волонтерам та Богу за надану можливість творити добрі справи в імя НАШОЇ ПЕРЕМОГИ!  

Щоденно о 09:00 годині вся Україна вшановує  память визволителів і мучеників України та  усіх нескореним … 

І сьогодні в день Благовіщення  загадуємо бажання,  вірю, що воно у нас зараз у всіх одне!

Немає коментарів:

Дописати коментар